Tüyap Maden Türkiye Fuarı e-madencilik.com tanıtımı

Editör

Tüyap Maden Türkiye Fuarı e-madencilik.com tanıtımı

e-madencilik.com Maden Türkiye Fuarında Boy Gösterdi

9-12 Aralık 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Maden Türkiye 2021 Fuarı’nda madencilik sektörünü dijitalde temsil eden e-madencilik.com da yerini aldı.

Madencilik sektöründeki her gelişmeyi ve yenilikleri ziyaretçilerine ve katılımcılarına sunma ve sektörü bir araya getirme hedefiyle düzenlenen 9. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı geride bıraktığımız haftalarda 2021 yılının etkinliğini de gerçekleştirdi. Sektörün üretim kapasitesinin ve sahip olduğu yeteneklerin sergilendiği, yerli ve yabancı alanında lider firmaların hem katılımcı hem de ziyaretçi olarak bulunduğu fuar, 9-12 Aralık 2021 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde misafirlerini ağırladı.

İlk olarak 2004 yılında düzenlenen Maden Türkiye Fuarı bu yıl 9.’sunu düzenleyerek maden sektöründe hizmet veren tüm alanlardan paydaşların bir araya geldiği uluslararası bir ticaret fuarını gerçekleştirdi.

Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı (YMGV) iş birliği düzenlenen Maden Türkiye fuarı düzenlendiği her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörden birçok firmaya ev sahipliği yaptı.

E-madencilik.com da Katılımcılar Arasında Yerini Aldı

Maden sahasının seçimi, tanımlanması ve sınırların belirlenmesi, maden alanının çevre ve çalışma sahalarının hazırlanması, cevher elde etme (gevşetilmesi ve sahadan çıkarılması, cevher hazırlama ve zenginleştirme, yardımcı makine, ekipman, malzeme ve hizmetler, madencilik finans kurumları, sektörel sivil toplum kuruluşları ve sektörel yayın hizmetleri gibi madencilik alanının her dalından kategoriye içinde bulunduran Maden Türkiye Fuarı, madencilikte öncü dijital kuruluş olan e-madencilik.com ekibine de fuar alanında yer verdi.

Türkiye piyasasında madencilerin tüm ihtiyaç ve isteklerine çözüm bulmayı amaçlayarak yola çıkmış ve rakipsiz bir internet sitesi olma yolunda kararlılıkla ilerleyen e-madencilik.com Maden Fuarı’nda da yoğun ilgi ile karşılaştı.

Maden alanında çalışan herkes için bir rehber olan web sitesi fuara katılan madencilere de kendilerini tanıtıp, yaptıkları başarılı işler hakkına bilgi verdiler. Fuara katılan ziyaretçilerden de bunun karşılığında yüksek ilgi alan e-madencilik.com ekibi bu ilgiden memnun bir şekilde fuar günlerini tamamladı.

“Madencinin Dünyası” sloganı ile ziyaretçilerini karşılayan e-madencilik.com web sitesi kurulduğu 2019 yılından bugüne kadar kendi sektöründe başarılı ile faaliyetlerini sürdürmüş ve bunun karşılığını yoğun ilgi almıştır. Madencileri tek bir çatı altında ve dijital ortamda buluşturmayı hedefleyen e-madencilik.com, web sitesi bünyesinde madencilik ilanlarından, ihalelerine; ikinci el piyasasından, ekonomik bilgi sunumuna kadar 11 ayrı kategoride hizmet vermektedir.

Ana hedefi madencilerin ihtiyacı olan her şeyi tek bir site içerisinden temin edebilmesini sağlamak olan kuruluş sektörde öncü firmaların ve sektöre istihdam sağlayan çalışanların bulunduğu Maden Türkiye Fuarı’nda da gelen ziyaretçilerine kendilerini anlatmış ve sektörde öncü dijital site olma yolundaki adımlarını atmıştır.

9-12 Aralık 2021 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Maden Türkiye 2021 fuarını ziyaret edip bizlerle buluşan, maden sektörüne gönlünü ve emeğini vermiş tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Önceki Sayfaya Geri Dön