Hakkımızda

Madenci güne e-madencilik.com ile başlar...Türkiye madencilik sektörünün çeşitli dallarında uzun yıllardır faaliyet gösteren iki şirketin öncülüğünde, sektördeki global bir yatırımcı iştiraki ile İstanbul’da Marmara A.Ş. çatısı altında kurulmuş ve deneme yayınlarını tamamlayarak, 1 Ocak 2022'de yayın hayatına başlamıştır.


Türkiye madencilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedefleyen, madencilik konusundaki geniş kapsamı ile rakipsiz bir internet sitesi olarak yayın hayatına başlayan e-madencilik.com'un, henüz Birinci yılını doldurmadan görmüş olduğu yoğun ilgi, Beşinci yıl hedeflerine planlanandan çok daha önce ulaşacağının işareti olarak değerlendirilmektedir. 


e-madencilik.com sektörel bir ilan sitesi olmasının yanısıra, madencilik mesleğini yakından ilgilendiren konularda yayın yapan bazı internet sitelerini, yapım ekipleri ile beraber bünyesine katmış olup, tek vücut halinde hedefine hızlı ve emin adımlarla yürümektedir. Ayrıca yatırımlarımız, Türkiye madencilik sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak her türlü proje ile de ilgilenerek devam etmektedir.

  

Madencilikte yenilik, teknik, ticaret, yardımlaşma, bilgilendirme, sanatseverlik… Hepsi bir arada…

Madencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan rakipsiz site...

Madencilik İlanları ve çok daha fazlası işte bu adreste !


Yarın yine görüşmek üzere…